Pejskar Cup (2+) vol.2

Předposlední červnový víkend patřil kubbu v Polici nad Metují. Byl to zároveň poslední turnaj před Mistrovstvím Evropy ve Švédsku. Husinecká výprava se skládala z týmů Kněžna (Standa, Kněžna), Zelenáči (Monika, Piccaso) a 1/2 (Langoš, Klárka).Turnaje samotného se zúčastnilo celkem 24 týmů a hrálo se klasicky 7 základních kol. Prvních 16 týmů postupovalo do pavouka a zbylé týmy si zahrály skupiny smrti.

Do hlavního pavouka se z Husince dostaly týmy všechny. 1/2 z 6. místa, Kněžna z 9. místa a Zelenáči z 12. místa. Tým Zelenáči hned v prvním kole prohráli a jejich cesta turnajem pokračovala v levém pavouku. Zbylé dva týmy první zápasy vyhrály a pokračovaly v pravé části. Oba týmy ale bohužel další zápasy prohrály a čekal je ještě levý pavouk s ostatními vypadlými týmy. 1/2 narazila na pozdější finalisty Flowtky a Kněžna prohrála s PPV Vršovka. Při cestě v levém pavouku na sebe narazila 1/2 a Zelenáči. Zápas vyhráli Zelenáči a v dalším zápase se utkali s dalším naším týmem, Kněžnou. Zápas vyhrála Kněžna a mohli tak zabojovat o třetí místo.To bohužel nevyšlo a z turnaje si domů odvážíme další pomyslnou bramborovu příčku..

Finálový zápas byl po několika turnajích poprvé bez účasti KNS Našrot. Utkali se proti sobě Flowtci a KK Police. Pro Flowtky to bylo jejich druhé finále a k vidění tak mohlo být domácí zápas o nejvyšší příčky, ve kterém zvítězily zkušenosti a pevnější nervy – zlato vybojoval KK Police.

Konečné pořadí:

1.       Kubb Klub Police

2.       Flowtci

3.       PPV Vršovka, Našrot

4.       Kněžna, Rastafa

5.-6.   Zelenáči

7.-10. 1/2

Doporučené články

Napsat komentář