7. ročník Husinec KUBB OPEN

Letošní 7. ročník Husinec KUBB OPEN jsme se rozhodli trochu obzvláštnit a tím i přípravy na samotný turnaj začaly poměrně brzy. Už na výroční spolkové schůzi jsme se domluvili, že pro turnaj letos připavíme limitovanou edici triček, ve kterých budeme pokračovat i další roky. Během prvních jarních dní naše Barča připravila návrhy, vše jsme doladili a začátkem května zahájili předobjednávky. Nechávali jsem vyrobit 28 triček a v příštím roce se všichni můžou těšit na další tričko, díky kterému rozšíří svou sbírku a nebo se sbírkou začnou.

Přípravy U Hastrmana byly naplánované na páteční odpoledne. Když jsme se všichni postupně sešli, tak každý už ví, jaký úkol má. Tým banneristů neváhal a z auta si přinesli bannery. Další část začala stavět hřiště, v čele s hlavním stavitelem Tomem, kterého jsme už v loňské sezóně jmenovali do této funkce a provázky pro vytyčení hřišť měl perfektně připravené. Nechybělo krátké občerstvení u točeného pivečka a pak všichni domů, čekal nás náročný turnajový den.

V sobotu ráno zaplatilo startovné celkem 16 týmů a jak už tomu u nás bývá, ze začátku jsme měli menší technické potíže se systémem, které jsme zvládli vyřešit a už se mohlo začít prvním kolem. Během těchto prvních zápasů se týmy vyfotili Barče, aby mohla během dopoledne připravit magnetky, které využíváme do odpolední části v pavouku. Nechybělo ani občerstvení od našeho cateringového týmu, kdy si všichni pochutnávali na sladkém, ale i slaném a mezi zápasy tak mohli doplnit energii do dalších zápasů. Po pár odehraných kolech následovala obědové kolo, kdy se zápasy rozdělí na dvě poloviny a týmy se tak vystřídají na obědě a nevznikají tak velké fronty.

Do hlavního pavouka postoupilo všech 16 týmů, a tak každý z nich bojoval o co nejlepší umístění a měl co nejlepší výchozí pozici v samotném pavouku. Z našich týmů o placku bojoval pouze jediný – Domácí potřeby ve složení Áda, Páťa a Hanka. Medaile byla opravdu hodně blízko, ale bohužel.. Pro nás je to letos zatím hodně bramborová sezóna! Ale 4. místo je skvělé! Ve finále proti sobě stály týmy, které se letos ve finálových utkání potkávají hodně často – KNS Našrot a KK Police. Našroťáci po páté v řadě ovládli Husinec KUBB OPEN a za to jim patří hodně velký respekt!

Konečné pořadí:

1. KNS Našrot

2. KK Police

3. Kluci Ježkovi, KK Vršovka

4. Domácí potřeby, Vinnare

Doporučené články

Napsat komentář