HUSINECká ŘEŽba 2018

Na naší lednové výroční schůzi spolku jsme si řekli, že pro hráče kubbu zorganizujeme sérii turnajů, která bude bodově hodnocená a na posledním turnaji se dozvíme celkového vítěze. Tyto turnaje jsme nazvali HUSINECká ŘEŽba 2018. Týmy mohly být poskládané různě, bodovali se však jedinci a z toho poté vznikala průběžná tabulka. Bylo tedy jedno, zda jeden turnaj budete hrát s tím týmem či hráčem, a na druhém poskládáte jiný tým. Ani jsme nečekali, že by mohl být o tuto sérii velký zájem, ale hned první turnaj nás vyvedl z omylu.

Série byla rozdělena do tří turnajů, rozlišovali jsme je podle ročního období, ve kterém se konaly. Prvního turnaje se zúčastnilo celkem 33 týmů, a to doslova z celé České republiky. Pokud Vás zajímají konkrétní výsledky, najděte si již sepsaný článek. 🙂

Vítězové prvního turnaje na jaře.

Druhý turnaj se konal v létě, 18. srpna. Vzhledem k letnímu počasí a také dovoleným účast už tak velká nebyla, ale i tak bylo možné shlédnout velmi divácky atraktivní zápasy. Našrot opět prokázali svojí formu, když na tomto turnaji brali první místo a nasbírali si další body do celkového žebříčku. Druhé místo vybojovala Vršovka a třetí místo patřilo Jaroměři. Nakonec umístění pěkně zamotalo celkovým žebříčkem a poslední turnaj v září naznačoval, že bude ještě hodně o co bojovat!

Vítězové letního turnaje!

Posledního turnaje této série se zúčastnilo méně týmů, ale i tak bylo stále o co hrát. Hrála se jedna skupina, tzn. že si každý zahrál s každým a poté následovaly boje o nejvyšší příčky. Na prvním místě se umístil Guču s Hajáskem, druhé místo vybojoval Pepíček s Vendou, třetí místo patřilo Peccimu s Kněžnou a čtvrté obsadil Pier s Domčou.

Jsme moc rádi, že se HUSINECké ŘEŽby zúčastnilo tolik týmů a hráčů! Určitě se můžete těšit na další ročník této série v roce 2019. Jednou z hlavních myšlenek těchto turnajů je také nalákat místní obyvatele k účastni na turnaji a to se díky několika týmům podařilo. Doufáme, že v příštím roce se kubb dostane do dalších rodin a na turnaji budeme potkávat nové tváře!

Vítězové série HUSINECká ŘEŽba 2018
Konečné umístění hráčů!

Doporučené články

Napsat komentář