Hlásnické KUBB 2021

Na turnaji v Hlásnici jsme byli i minulý rok, kdy jsme přivezli medaile ze všech třech prvních míst. Tento rok jsme vytvořili tým Hysteria (Kačí, Jiřinka a Standa) a Klárka hrála v tandemu K&K.

Vyjeli jsme v sobotu 17.7. hodně brzo ráno, cesta byla daleká – skoro 4 hodiny, ale doprava v půl šesté ráno naštěstí nebyla překážkou a mohli jsme tak šlápnout na plyn. Do Hlásnice jsme přijeli s menším časovým zpožděním, ale Klárka byla na místě už od pátku, takže nás zaregistrovala.

Založili jsme lístek na baru, rozházeli se a turnaj začal trochu později, než jak jsme zvyklí. Ale vzhledem ke geniu loci místa to nikomu z nás nevadilo. Dopoledne se hrálo již tradičně podle EKA systému – 6 kol a následně do pavouka postoupilo 16 týmů, ve kterém se hrálo bez časového limitu, na dva vítězné zápasy. Ještě jsme stihli pauzu na oběd, kdy jsme byli nadšení z uzených makrel a uzeného masa – to byla paráda!Do postupového pavouka postoupila Hysteria a také K&K. Hysteria po velkém boji s týmem Full HD postoupila o další kolo dál, ale v cestě nám stáli Vanitas, které jsme už porazit bohužel nedokázali. Čekala nás tedy cesta levým pavoukem, kde jsme došli do boje o 3. místo. Tým K&K postupoval v pravém pavouku a měli jistou účast ve finále.

Finále a zápas o 3. místo začal tradičně ve stejný čas – o 1. místo bojoval tým K&K proti Vanitas. Náš druhý tým bojoval o medaili opět proti Full HD, byl to boj dlouhý a vyrovnaný. Nakonec jsme zápas prohráli, ale tým Full HD překvapil svými skvělými výkony všechny – takže pro ně je medaile zasloužená. Navíc už David s Hankou patří do našich husineckých řad, což nás těší o to víc!

Proběhlo vyhlašování, focení a nechybělo ani večerní posezení – zhodnotit výkony se musí. My jsme na místě přespávali do neděle a ráno jsme se stihli ještě podívat na nohejbalové výkony místních sportovců, kteří se na nedělním tréninku určitě nepotkali poprvé. Zase to byla krásná sobota plná skvělých kubbových výkonů!

Doporučené články

Napsat komentář