Vršovka Štamgast Cup – léto

13. 8. 2022 jsme se vydali na letošní druhý turnaj do Vršovky. Jelikož to byl turnaj, kde mohly být týmy složeny i ze dvou hráčů, tak jsme toho využili a poskládali 5 týmů + Jirka si zahrál v týmu Lumagi z Police.

Turnaje se celkem zúčastnilo 31 týmů. Všichni jsme se také zapsali do legendárního Kobercova turnaje v penaltách a dohromady se do kvalifikačního kola přihlásilo přes 70 hráčů. 

Po základních kolech do hlavního pavouka postoupili Zmatení bratranci, Hogo Fogo a Myšpulíni. Zelenáči a Leváci se bohužel neumístili, tak si nemohli zahrát ani skupinu smrti, ale volné odpoledne využili na trénink a na podporu zbývajících týmů, kteří stále bojovali o umístění. 

Nejdále se dostali Zmatení bratranci, kteří hráli o postup do boje o 3. místo, ale bohužel to nevyšlo, takže jim patří krásné 7. místo. Jirka se svým týmem Lumagi bojovali ve skupině smrti a obsadili krásné 2. místo. Do finálových bojů v Kobercových penaltách se už i kvůli dešti od nás nedostal nikdo, ale velká gratulace patří Stanynymu, který se stává králem penalt a odnáší si domů putovní pohár.

Děkujeme klubu Vršovka za organizaci turnaje a hlavně Kobercovi za skvělý doprovod celým turnajem u mikrofonu. Teď už se jen připravujeme na mistrovství republiky, které se bude konat v Suchém Dole, tak snad bude opravdu sucho a nebude nám pršet!

Výsledky hlavního turnaje:

1. místo KNS Našrot

2. místo Strojař a Svářeč

3. místo Mordbanda Vršovka, 3. místo PP

7. místo Zmatený bratranci

26. místo Leváci

31. místo Zelenáči

Výsledky Skupiny smrti

1. místo Vršováci

2. místo Lumagi

3. místo Okálníco

Král penalt

1. místo Stanyny

2. místo Pepé ml.

3. místo Čert

Doporučené články

Napsat komentář