HUSINECká ŘEŽba 2018 – JARO

Na první turnaj naší série HUSINECká ŘEŽba 2018 dorazilo 33 týmů! Možnost zahrát si i ve dvoučlenných týmech přilákalo týmy z celé České republiky (od Brna až po Vršovku) a slibované letní počasí podtrhlo příjemně strávený sobotní den. Tato série je rozdělená do třech turnajů a při každém se boduje 8 nejlépe umístěných týmů. Na posledním turnaji v září (22.9.2018) se dozvíme celkového vítěze.

Týmy byly rozděleny 8 skupin, sedm skupin po čtyřech a jedna po pěti týmech. Dopolední program zaručoval bitvy ve skupinách o co nejlepší umístění do postupového pavouka, ve kterém zabojovalo celkem 32 týmů. Z našeho spolku jsme dali dohromady několik týmů, všichni se do postupového pavouka probojovali a snažili o co nejdelší účast v turnaji. O získané první body do žebříčku z našeho spolku se postaral Lucky Punk a Telupa. Finálové boje o nejvyšší příčky zaručovaly krásnou kubbovou podívanou a ve finále se proti sobě postavili týmy z Jaroměře, o třetí místo bojovali kluci z Vršovky.

Týmům děkujeme za účast! Gratulujeme všem, co získali body do žebříčku a doufáme, že další turnaje si přijede zahrát ještě více týmů. Další turnaj se koná 26.5.2018, HUSINEC KUBB OPEN 2018 – PRIZE MONEY. Tento ročník budeme hrát o poprvé o peníze – švýcarské franky a české koruny! Registrace bude na našich webových stránkách www.husineckubb.cz. Nezapomeňte nás sledovat na facebookových stránkách Husinec KUBB a nově i na Instagramu (husineckubb).

Konečné výsledky:

1.místo – KUBBfKLIDU (15 bodů do žebříčku)
2.místo – Kubb Klub Jaroměř (13 bodů)
3.místo – Mordparta Vršovka (11 bodů)
4.místo – Korkový Špunt (9 bodů)
5.místo – Lucky Punk (7 bodů)
6.místo – Vanitas (5 bodů)
7.místo – Langoši (3 body)
8.místo – Telupa (1 bod)

Doporučené články

Napsat komentář